« بازگشت

امام خمینی(ره) زحمات ائمه اطهار (ع) در راه تحول درونی انسان ها را زنده و تکمیل کرد

نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ به مناسبت ایام الله دهه فجر مراسم سخنرانی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و با حضور امام جمعه و سرپرست فرمانداری بافق و جمعی از مسئولان ، روحانیون، بسیجیان و جمعی از خانواده های معظم شهداء و اقشار مختلف مردم بافق در تکیه انصار الحسین این شهرستان برگزار شد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد در این مراسم گفت: امام توانست زحمات ائمه اطهار (ع) در زمینه تحول درونی مردم را زنده کند و مردم با این تحول توانستند فریاد درونی و فطری خود را که همانا مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی است را فریاد بزنند.

آیت الله ناصری در ادامه به بیان دستاورد های انقلاب اسلامی در سایه مدیریت حضرت امام خمینی (ره) پرداخت و اظهار داشت:بیداری مردم و خود باوری در سایه توکل به قدرت خداوند متعال از جمله مهمترین دستاورد هایی بود که با مدیریت امام خمینی (ره) مردم ایران به آن دست پیدا کردند.

وی تصریح کرد: در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ،دشمنان کشور ما همواره جلوی پیشرفت مردم ایران را میگرفتند تا مردم ما همواره وابسته به قدرت های بیگانه باشند و نتوانند بر روی پای خود بایستند اما امام خمینی توانست با شعار ما میتوانیم تمامی این توطئه و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کند.

نماینده ولی فقیه در یزد در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به معلمان بیان داشت: معلمان ما وظیفه خطیری در رشد و تعالی فرزندان این کشور دارند و باید با تلاش خود دانش آموزان را در راه درست هدایت و عقل، ایمان و تعهد و تخصص آنها را رشد دهند.

آیت الله ناصری امام جمعه یزد در پایان با بیان اینکه نفس الهی امام خمینی(ره) در مقام معظم رهبری نیز اثر داشته است گفت:رهبر معظم انقلاب از بعد از رحلت امام توانستند تمامی توطئه های دشمنان قسم خورده ایران را خنثی نمایند و ما باید در راه حفظ دستاورد ها و آرمان های انقلاب اسلامی همواره حامی و حافظ ولایت فقیه باشیم.

 


تیزر دهه فجر

طرح بنر


280x380


500x300

عناوین ایام الله دهه فجر


یک‌شنبه 12 بهمن:
انقلاب اسلامی ، امام خمینی ره ، ولایت فقیه و رهبری
دوشنبه 13 بهمن:
انقلاب اسلامی ، مردم‌سالاری دینی ، مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی
سه‌شنبه 14 بهمن:
انقلاب اسلامی ، جوانان ، هویت ملی ، علم و فناوری
چهارشنبه 15 بهمن:
انقلاب اسلامی ، استحکام خانواده ، زنان و سبک زندگی ایرانی – اسلامی
پنج‌شنبه 16 بهمن:
انقلاب اسلامی ، ایمان ، جهاد و شهادت
جمعه 17 بهمن:
انقلاب اسلامی ، ببیداری اسلامی ، عدا لت‌گستری و حکومت جهانی حضرت مهدی(عج)
شنبه 18 بهمن:
انقلاب اسلامی ، توسعه فرهنگی ، عدالت و تمدن اسلامی
یک‌شنبه 19 بهمن:
انقلاب اسلامی ، اقتدار ملی ، استکبار‌ستیزی و مقابله با افراط‌گرایی و تروریسم
دوشنبه 20 بهمن:
انقلاب اسلامی ، خودباوری ، جامعه دینی و حاکمیت ارزش‌های اسلامی
سه‌شنبه 21 بهمن:
انقلاب اسلامی ، اتحاد و عزم ملی ، وحدت و انسجام امت اسلامی
چهارشنبه 22 بهمن:
انقلاب اسلامی ، استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی