عناوین ایام الله دهه فجر


یک‌شنبه 12 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال مکتب فکری امام (ره)، نصرت الهی  ولایتمداری
شنبه 13 بهمن:
انقلاب اسلامی؛40 سال مردم سالاری دینی، استقلال و آزادی
یک شنبه 14 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال اعتماد به نفس ملی، خودباوری و پیشرفت علمی
دوشنبه 15 بهمن:
انقلاب اسلامی؛40 سال مقاومت، انقلابی گری و استکبار ستیزی
سه شنبه 16 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال مجاهدت فرهنگی، تمدن سازی و امت اسلامی
چهارشنبه 17 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال دینمداری، نهضت قرآنی و زمینه سازی ظهور مهدوی(عج)
پنج شنبه 18 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال ایثار، جهاد فی سبیل الله و شهادت طلبی
جمعه 19 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال نفی وابستگی، مقابله با تحریم و تهدید، خود اتکایی
شنبه 20 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال الگوی فاطمی(س)، تحکیم خانواده و افتخار آفرینی زنان ایرانی
یک شنبه 21 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال امنیت همه جانبه، اقتدار ملیو عزت آفرینی
دوشنبه 22 بهمن:
22 بهمن تماشایی، جشن پرشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیاستاندار یزد با اشاره به اینکه روحانیت از معتمدترین قشرهای اجتماعی در بین مردم هستند، از علما و مبلغان دینی ‌خواست اعتماد مردم و همه نیروهای انقلاب به نظام و ساختارهای آن را افزایش دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، محمدعلی طالبی، استاندار یزد در گردهمایی طلایه‌داران دیانت و ‌سیاست اظهار کرد: در شرایط فعلی کشور، به چنین گردهمایی‌هایی که بتواند دل‌ها را به هم نزدیک کند و جهت گیری‌های ‌مناسبی را برای خدمت به جامعه برای همه ما مشخص کند، نیازمندیم.

استاندار یزد روحانیت را یکی از معتمد‌ترین قشرهای اجتماعی در بین مردم دانست و ادامه داد: شایسته است علما و مبلغان دینی به عنوان افرادی که تریبون‌های مختلفی را در سطح جامعه دارند، اعتماد مردم و همه نیروهای انقلاب به نظام و ساختارهای آن را افزایش دهند.

طالبی با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، این ماه را فرصت بسیار خوبی برای ارتباط بیشتر و نزدیک‌تر با مردم دانست و بیان کرد: چیزی که امروز بیش از هر زمان دیگر‌ی به آن نیاز داریم، افزایش اعتماد عمومی به نظام و ساختارهای آن است زیرا همه تلاش دشمنان بر کاهش این اعتماد متمرکز شده و باید همه ما در جهت تقویت ارتباط مردم با نظام حرکت کنیم.

عالی ترین مقام اجرایی استان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: باید بدانیم که مسیر حرکتی همه ما باید به سمت تقویت باورهای عمومی جامعه، اعتماد مردم و افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه باشد.

وی ادامه داد: لازم است مسیری را در خدمت به مردم انتخاب کنیم ‌که به سمت هم افزایی همه نیروهای انقلاب برای فائق آمدن بر مسائل و مشکلات کشور باشد.

طالبی افزود: در مسیر کار و فعالیت، در یکی از بدترین شرایط ممکن کشور از نظر در اختیار بودن اعتبارات دولتی قرار داریم اما منابع در اختیار مردم و فرصت‌های مشارکت جامعه در حوزه‌های مختلف به اندازه‌ای هست که اگر اعتماد لازم را به وجود آوریم و زمینه‌های همکاری و تعامل مردم با حاکمیت را فراهم نماییم، از بسیاری از این مشکلات و مسائل عبور خواهیم کرد ‌و کشور در شرایط بهتری قرار خواهد گرفت.

استاندار یزد اظهار امیدواری کرد: ‌با کمک روحانیت، علما و مبلغان دینی، فضای اعتماد عمومی در جامعه شکل گیرد و اتحاد و انسجام اجتماعی که از مشخصه‌های استان یزد با باورهای قوی فرهنگی و دینی است، تقویت شود.

 

آدرس کوتاه :

طرح بنر

جهت دريافت فایلهای با كيفيت بر روی تصاوير کلیک نمایید

 

حجم فايل 10مگابات

حجم فايل 37مگابات

 

تیزر دهه فجر