عناوین ایام الله دهه فجر


یک‌شنبه 12 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال مکتب فکری امام (ره)، نصرت الهی  ولایتمداری
شنبه 13 بهمن:
انقلاب اسلامی؛40 سال مردم سالاری دینی، استقلال و آزادی
یک شنبه 14 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال اعتماد به نفس ملی، خودباوری و پیشرفت علمی
دوشنبه 15 بهمن:
انقلاب اسلامی؛40 سال مقاومت، انقلابی گری و استکبار ستیزی
سه شنبه 16 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال مجاهدت فرهنگی، تمدن سازی و امت اسلامی
چهارشنبه 17 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال دینمداری، نهضت قرآنی و زمینه سازی ظهور مهدوی(عج)
پنج شنبه 18 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال ایثار، جهاد فی سبیل الله و شهادت طلبی
جمعه 19 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال نفی وابستگی، مقابله با تحریم و تهدید، خود اتکایی
شنبه 20 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال الگوی فاطمی(س)، تحکیم خانواده و افتخار آفرینی زنان ایرانی
یک شنبه 21 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال امنیت همه جانبه، اقتدار ملیو عزت آفرینی
دوشنبه 22 بهمن:
22 بهمن تماشایی، جشن پرشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

در قالب طرح "شوق زیارت"


معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد گفت: 230 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت با کمک نیکوکاران یزدی در قالب طرح "شوق زیارت" به مشهد مقدس اعزام شدند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد گفت: 230 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت با کمک نیکوکاران یزدی در قالب طرح "شوق زیارت" به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سايت خبری کمیته امداد، حجت‌الاسلام علی‌محمد اسلامی منش، معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه این نهاد با هدایت کمک های دریافتی از مردم نیکوکار اقدام به اعزام آن دسته از مددجویانی که به دلیل ناتوانی مالی تاکنون طعم شیرین زیارت مزار نورانی اهل بیت را نچشیده اند، کرده است، گفت: 230 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت با کمک نیکوکاران یزدی در قالب طرح "شوق زیارت" به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی افزود: کمیته امداد در طرح "شوق زیارت"  با طراحی مسیرهای مشخص برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی و خیران نیک اندیش، علاوه بر فراهم کردن امکان زیارت اماکن مقدسه توسط نیازمندان جامعه، زمینه مشارکت نیکوکاران و مردم شریف برای مشارکت در این طرح را مهیا کرده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه این طرح با شعار "یاریگر کسانی باشیم که در حسرت زیارت مانده‌اند در حال اجرا است، گفت: مردم نیکوکار استان یزد می توانند با مراجعه به دفاتر این نهاد در سطح استان و یا مراجعه به سایت shogheziarat.emdad.ir در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند و از برکات معنوی آن بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه تمامی اعتبار این طرح از کمک های مردمی و بدون هیچگونه اعتبار و کمک های دولتی انجام می شود، یادآور شد: از ابتدای سال جاری تا کنون 4588 مددجوی تحت حمایت به اردوی زیارتی آموزشی مشهد مقدس، قم و شیراز و اردوهای آموزشی درون استانی اعزام شدند.

اسلامی منش افزود: طی این مدت ۴۴۲ مددجو به سفر زیارتی عتبات عالیات، 2165 مددجو به اردوی زیارتی مشهد مقدس و 5۳۰ نفر به زیارت بارگاه مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) مشرف شدند و 1451مددجو نیز به اردوهای آموزشی درون استانی اعزام شدند.

شایسته ذکر است: مادران و دختران تحت حمایت، زنان و مردان سرپرست خانوار، سالمندان، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی ازجمله مددجویان بهره‌مند از برنامه‌های اردویی کمیته امداد هستند.

 


آدرس کوتاه :

طرح بنر

جهت دريافت فایلهای با كيفيت بر روی تصاوير کلیک نمایید

 

حجم فايل 10مگابات

حجم فايل 37مگابات

 

تیزر دهه فجر