عناوین ایام الله دهه فجر


یک‌شنبه 12 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال مکتب فکری امام (ره)، نصرت الهی  ولایتمداری
شنبه 13 بهمن:
انقلاب اسلامی؛40 سال مردم سالاری دینی، استقلال و آزادی
یک شنبه 14 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال اعتماد به نفس ملی، خودباوری و پیشرفت علمی
دوشنبه 15 بهمن:
انقلاب اسلامی؛40 سال مقاومت، انقلابی گری و استکبار ستیزی
سه شنبه 16 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال مجاهدت فرهنگی، تمدن سازی و امت اسلامی
چهارشنبه 17 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال دینمداری، نهضت قرآنی و زمینه سازی ظهور مهدوی(عج)
پنج شنبه 18 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال ایثار، جهاد فی سبیل الله و شهادت طلبی
جمعه 19 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال نفی وابستگی، مقابله با تحریم و تهدید، خود اتکایی
شنبه 20 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال الگوی فاطمی(س)، تحکیم خانواده و افتخار آفرینی زنان ایرانی
یک شنبه 21 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال امنیت همه جانبه، اقتدار ملیو عزت آفرینی
دوشنبه 22 بهمن:
22 بهمن تماشایی، جشن پرشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

هم‌زمان با ایام دهه کرامت


معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد گفت: در ایام دهه کرامت 200 نفر از مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت‌الاسلام علی‌محمد اسلامی منش، معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد با تشریح برنامه‌های این نهاد در دهه کرامت گفت: در ایام دهه کرامت 200 نفر از مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های متنوع در مراکز فرهنگی کمیته امداد استان یزد در دهه کرامت، بیان کرد: مراسم جشن و مولودی‌خوانی برای خانوار تحت حمایت، برگزاری نشست‌های آموزشی و فرهنگی با موضوع انس و الفت در خانواده و روابط والدین با فرزندان و همچنین روابط فرزندان با یکدیگر با تأسی از سیره امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) ویژه جامعه هدف تحت حمایت، برگزاری همایش ویژه روز دختر و شناسایی و تجلیل از دختران مددجوی فعال در برنامه‌های فرهنگی و تربیتی، جشن تکلیف برای دختران تحت حمایت در سن تکلیف ازجمله برنامه‌های این نهاد در دهه کرامت است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد ادامه داد: برگزاری محافل انس با قرآن ویژه مددجویان تحت حمایت، بازدید از منازل مددجویان و عیادت از مددجویان بیمار و سالمند و دلجویی از آن‌ها با حضور مسئولان شهرستانی در قالب طرح مفتاح‌الجنه، زیارت‌های دسته‌جمعی و گروهی مددجویان از اماکن و بقاع متبرکهٔ امامزادگان با اجرای برنامه‌های آموزشی و معرفتی، مسابقه نقاشی با محوریت حدیث شریف "سلسله الذهب" برای دانش‌آموزان 7 تا 12 سال تحت حمایت از دیگر برنامه‌های موردنظر در این ایام است.

وی یادآور شد: طی سه‌ماهه نخست سال جاری 835 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یزد به اردوی زیارتی مشهد مقدس و قم اعزام شدند، این در حالی است که 450 نفر از آنان در قالب طرح "شوق زیارت" و با کمک نیکوکاران یزدی به مشهد مقدس مشرف شدند.

شایسته ذکر است: 687 مددجوی تحت حمایت نیز در سه‌ماهه نخست سال 98 از برنامه‌های فرهنگی این نهاد در قالب کلاس‌های آموزش قرآن و دوره‌های آموزشی آگاه‌سازی بهره‌مند شدند.

انتهای پیام

 


آدرس کوتاه :

طرح بنر

جهت دريافت فایلهای با كيفيت بر روی تصاوير کلیک نمایید

 

حجم فايل 10مگابات

حجم فايل 37مگابات

 

تیزر دهه فجر