بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی و مخابراتی در میبد


هم‌زمان با دهه مبارک فجر و با حضور استانداریزد از پروژه‌های گازرسانی و مخابراتی به روستاهای بخش بفروئیه شهرستان میبد بهره‌برداری شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، محمدرضا زارع مدیر مخابرات منطقه استان بابیان اینکه 954 روستای استان دارای ارتباط با پوشش تلفن ثابت و موبایل است گفت: امروز 4G روستای درین با یک میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات روستایی و یو اس او افتتاح شد.

محمدرضا پاک‌دل مدیرکل ارتباطات و فناوری استان هم بابیان اینکه امروز افزایش پوشش همراه 12 روستا با اجرای 256 کیلومتر فیبر نوری کل استان با 75 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد گفت: 98 درصد جمعیت روستایی استان به اینترنت پرسرعت مجهزند و توسعه پورت روستایی برای آموزش و کسب‌وکار مردم امور بانک امری ضروری است.

 علی‌اکبر میدانشاهی مدیرعامل شرکت گاز استان هم گفت: با افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای درین، مرور، فیض‌آباد، متکستانه و انجیره با 152 میلیارد ریال اعتبار توانستیم پوشش شهری و روستایی شهرستان میبد را به 99 درصد برسانیم.

دکتر محمدعلی طالبی استاندار یزد در این مراسم گفت: یازده هزار و 400 میلیارد تومان پروژه را آماده بهره‌برداری کردیم که حجم زیادی از این پروژه‌ها زیربنایی است که تا پایان سال و پایان دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

طالبی انتقال آب خلیج‌فارس به استان، بهره‌برداری از ارتباطات ریلی راه‌آهن یزد -اقلید، یک‌صد کیلومتر از بزرگراه و ارتباطات جاده‌ای در نقاط مختلف استان و چندین پروژه بزرگ در حوزه معدن و صنایع معدنی را از ابر پروژه‌هایی برشمرد که نقش بسیار مؤثری در توسعه اقتصادی و اجتماعی استان در شهرستان‌های مختلف خواهد داشت.


آدرس کوتاه :