عناوین ایام الله دهه فجر


یک‌شنبه 12 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال مکتب فکری امام (ره)، نصرت الهی  ولایتمداری
شنبه 13 بهمن:
انقلاب اسلامی؛40 سال مردم سالاری دینی، استقلال و آزادی
یک شنبه 14 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال اعتماد به نفس ملی، خودباوری و پیشرفت علمی
دوشنبه 15 بهمن:
انقلاب اسلامی؛40 سال مقاومت، انقلابی گری و استکبار ستیزی
سه شنبه 16 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال مجاهدت فرهنگی، تمدن سازی و امت اسلامی
چهارشنبه 17 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال دینمداری، نهضت قرآنی و زمینه سازی ظهور مهدوی(عج)
پنج شنبه 18 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال ایثار، جهاد فی سبیل الله و شهادت طلبی
جمعه 19 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال نفی وابستگی، مقابله با تحریم و تهدید، خود اتکایی
شنبه 20 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال الگوی فاطمی(س)، تحکیم خانواده و افتخار آفرینی زنان ایرانی
یک شنبه 21 بهمن:
انقلاب اسلامی؛ 40 سال امنیت همه جانبه، اقتدار ملیو عزت آفرینی
دوشنبه 22 بهمن:
22 بهمن تماشایی، جشن پرشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به همت نیکوکاران یزدی محقق شد


مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: مرم نیکوکار استان یزد یک‌بار دیگر با حضور پرشور در جشن ملی و معنوی نیکوکاری حماسه‌ای دیگر آفریدند و رشد 40 درصدی کمک‌ها را در مقایسه با سال گذشته رقم زدند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: مرم نیکوکار استان یزد یک‌بار دیگر با حضور پرشور در جشن ملی و معنوی نیکوکاری حماسه‌ای دیگر آفریدند و رشد 40 درصدی کمک‌ها را در مقایسه با سال گذشته رقم زدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن علیزاده، مدیرکل کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه نیکوکاران یزدی همواره نشان داده‌اند در سخت‌ترین شرایط هم به فکر نیازمندان و خانواده‌های محروم هستند، گفت: مرم نیکوکار استان یزد یک‌بار دیگر با حضور پرشور در جشن ملی و معنوی نیکوکاری حماسه‌ای دیگر آفریدند و رشد 40 درصدی کمک‌ها را در مقایسه با سال گذشته رقم زدند.

وی با اشاره به اینکه امسال ۱۷۷۲ پایگاه جشن نیکوکاری در مدارس، پایگاه‌های بسیج، پایگاه‌های سطح شهر، مراکز نیکوکاری، مساجد و مصلاهای نماز جمعه کمک‌های مردمی را دریافت کردند، افزود: نیکوکاران یزدی در جشن نیکوکاری امسال دو میلیارد و 930 میلیون تومان در قالب هدایای نقدی و غیر نقدی به خانواده‌های نیازمند کمک کردند، پیش‌بینی می‌شود این کمک‌ها به سه میلیارد و 300 میلیون تومان افزایش پیدا کند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد ادامه داد: امسال جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» هم‌زمان با سراسر کشور در روزهای چهارشنبه ۱۵ اسفندماه در سطح مدارس، پنجشنبه ۱۶ اسفندماه در پایگاه‌های اصلی سطح شهر و روز جمعه ۱۷ اسفندماه در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار شد.

 وی بابیان اینکه مردم نوع‌دوست استان می‌توانند همچنان در این کار خداپسندانه شرکت کنند، گفت: کد دستوری#۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه و بخش‌های نیکوکاری نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه برای سهولت در پرداخت کمک‌های مردمی به جشن نیکوکاری در نظر گرفته‌شده است و مردم خداجوی استان می‌توانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در این کار خیر مشارکت کنند و در آستانه سال جدید شادی را به خانواده‌های نیازمند هدیه کنند.

علیزاده با اشاره به اینکه بیش از ۲۷ هزار خانوار با جمعیت ۵۸ هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند، یادآور شد: سال گذشته مردم نیکوکار استان یزد با حضور در پایگاه‌های جشن نیکوکاری بیش از دو میلیارد تومان به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

انتهای پیام

 


آدرس کوتاه :

طرح بنر

جهت دريافت فایلهای با كيفيت بر روی تصاوير کلیک نمایید

 

حجم فايل 10مگابات

حجم فايل 37مگابات

 

تیزر دهه فجر