پروژه روشنایی بلوار میرغنی زاده بافق به بهره برداری رسید


با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، فرماندار و شماری از مسئولین شهرستان بافق ، پروژه تامین روشنایی بلوار میرغنی زاده به پیام نور بافق به بهره برداری رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در سفر به شرق استان،  پروژه روشنایی بلوار میرغنی زاده به پیام نور بافق را با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 838 میلیون ریال افتتاح کرد.

وی احداث دو دستگاه پست توزیع هوایی ،  کابل کشی شش هزار و 255 متر کابل آلومینیوم  و نصب 163 دستگاه چراغ ال ای دی 90 وات را از جمله تاسیسات مورد استفاده در این پروژه اعلام کرد.

این مسئول به بهره برداری چهار پروژه با هزینه ای بالغ بر 20 میلیاردریال در مناطق مختلف این شهرستان اشاره کرد و گفت : جابجایی و بهینه سازی پست هوایی مناطق مختلف ، تامین برق متقاضیان جدید با نصب ترانسفورماتور و ایجاد شبکه کابل خودنگهدار ، تعدیل روشنایی 90دستگاه چراغ در نقاط مختلف شهرستان و رفع افت ولتاژ شبکه در برخی نقاط با نصب و جایجایی چندین دستگاه ترانسفورماتور از جمله این پروژه ها بوده است.

وی بافق را جزء نخستین شهرستان در استقبال از فناوری چراغ های فوق کم مصرف در تامین روشنایی مسیرهای شریانی بیان کرد و متذکر شد : افزون بر 47 درصد برق شهرستان بافق در بخش صنعتی مصرف می شود و این شاخص خوب بیانگر توجه ویژه به رونق تولید و اشتغال است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برخورداری همه روستاهای بالای 10 خانوار از نعمت برق و تامین برق 90 درصد از چاه های کشاورزی را مورد اشاره قرار داد.

بازدید از مدیریت برق بافق ، بررسی مشکلات مردمی و روند اجرای فرآیندها  و  بررسی وضعیت انبار تجهیزات توسط قائم مقام مدیرعامل در برق نواحی ،  مشاورفنی مدیرعامل و مدیرحراست از دیگر برنامه های سفر مدیرعامل و هیات همراه به شهرستان بافق بود.


 


آدرس کوتاه :